Viešbutis "Congress Avenue" - Gedimino pr. 12, Vilnius LT 01103, Lietuva

Congress Avenue viešbutyje įsikūrusiame „PANK’olis Avenue“ restorane Jus visada pasitiks šviežio maisto ir laisvos PANK‘ dvasios kombinacija, laiko patikrinti, bet naujai perkurti receptai, paprasti, bet ne prasti patiekalai, skoninga bei jauki aplinka, draugiška ir svetinga atmosfera. Skonių, išmonės, kulinarinių galimybių įvairovė įtiks ir Jums, ir Jūsų stalo svečiams, o lankstus bei kūrybiškas kolektyvas užtikrins malonią viešnagę.

Ragauti įprastinių ar išskirtinių pusryčių kviečiame nuo 7:00 valandos ryto darbo dienomis, bei 08:00 valandos savaitgaliais ir švenčių dienomis. Verslo pietums kasdien siūlome keletą sriubų bei gaminame garnyrą, prie kurio galite pasirinkti vieną iš trijų pagrindinių patiekalų. Vakarais kviečiame pasimėgauti PANK‘ vakaro valgiaraščiu, kuriame neabejotinai rasite sau patinkantį patiekalą, dėl kurio norėsis sugrįžti.

PANK'olis Avenue - puiki vieta, aukštos klasės aptarnavimas, gardūs patiekalai ir geras vynas!

Rezervuoti vietą! 

Užsirezervuokite vietą PANK’olis Avenue restorane puikiam laiko praleidimui. Profesionali komanda užtikrins, kad Jūsų pietūs / šventinė vakarienė / pobūvis būtų sklandus bei ypatingas.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Rezervacijos data

 Pusryčiai Pietūs Vakarienė

Ši forma renka Jūsų asmeninę informaciją, tam kad galėtume susisiekti su Jumis. Susipažinkite su privatumo politika, kaip mes saugome ir tvarkome pateiktus duomenis!

 Aš sutinku, kad ši svetainė rinktų asmeninę informaciją!