Viešbutis "Congress Avenue" - Gedimino pr. 12, Vilnius LT 01103, Lietuva

Jūs visada laukiami restorane Room 12 | Lounge Restaurant, įsikūrusiame viešbutyje Congress Avenue. Mėgaukitės šviežiu maistu, jaukiu interjeru ir maloniu aptarnavimu. Visi restorano virtuvėje gaminti patiekalai yra tik iš aukčiausios kokybės maisto produktų. Platus patiekalų pasirinkimas patenkins kiekvieno svečio skonį, o kūrybinga ir draugiška mūsų komanda užtikrins puikiai praleistą laiką.

Kviečiame Jus išbandyti mūsų išskirtinius pusryčius, kurie šiokiadieniais patiekiami nuo 7:00 val., o savaitgaliais ir švenčių dienomis – nuo 8 val. Kiekvieną dieną verslo pietums siūlome pasirinkti iš keleto skanių sriubų ir trijų pagrindinių patiekalų. Mėgaukitės Room 12 | Lounge Restaurant valgiaraščiu kiekvieną dieną, o mes padarysime viską, kad sugrįžtumėte dar ne kartą!

Room 12 | Lounge Restaurant - puiki vieta, aukštos kokybės aptarnavimas, skanus maistas ir geras vynas!

Rezervuokite vietą! 

Rezervuokite staliuką restorane Room 12 | Lounge Restaurant ir puikiai praleiskite laiką. Profesionali komanda padarys viską, kad užtikrintų sklandžius pietus / vakarienę / banketą.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Rezervacijos data

 Pusryčiai Pietūs Vakarienė

Ši forma renka Jūsų asmeninę informaciją, tam kad galėtume susisiekti su Jumis. Susipažinkite su privatumo politika, kaip mes saugome ir tvarkome pateiktus duomenis!

 Aš sutinku, kad ši svetainė rinktų asmeninę informaciją!