Viešbutis "Congress Avenue" - Gedimino pr. 12, Vilnius LT 01103, Lietuva

Vieta

2015 m. atidarytas viešbutis Congress Avenue įsikūręs pagrindinėje Vilniaus senamiesčio gatvėje, pačioje Vilniaus širdyje – Gedimino prospekte. Tai – ideali vieta viešnagei tiek verslo, tiek poilsio kelionės metu. Neprilygstama atmosfera, turtingas ir spalvingas miestas įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldą. Vilnius – Baltijos šalių perlas.

Pro viešbučio langus atsiveria vieni ryškiausių šalies architektūrinių paminklų: Vilniaus Arkikatedra Bazilika, varpinės bokštas, tolumoje stūksanti kunigaikščio Gedimino pilis, Trijų Kryžių kalnas.

Pasinerkite į sostinės gyvenimą, o smulkmenomis leiskite pasirūpinti mums. 

  Objektas Atstumas nuo viešbučio
  Centras 0 m
  Senamiestis 0 m
  Bankas 10 m
  Traukinių stotis 3 km
  Oro uostas 6 km
Maloniai lauksime Jūsų viešbutyje „Congress Avenue”!

Kaip atvykti?

Iš Vilniaus oro uosto

Automobiliu: pasukite dešinėn į Dariaus ir Girėno gatvę ir važiuokite apie 2.6 km, tęskite kelionę Švitrigailos gatve apie 1.8 km ir V. Kudirkos gatve apie 950 m, toliau pasukite dešinėn į Gedimino prospektą bei važiuokite tiesiai apie 850 m.

Viešuoju transportu: važiuokite  autobusu Nr. 3G iki „J. Tumo – Vaižganto stotelės”, išlipę pasukite kairėn į Gedimino prospektą ir eikite apie 9 min. iki V. Kudirkos aikštės. Viešbutis Jūsų dešinėje.

Iš Vilniaus autobusų / traukinių stoties

Automobiliu: važiuokite Sodų gatve link Šopeno gatvės apie 400 m, pasukite kairėn į Pylimo gatvę ir tęskite kelionę ja bei Pamėnkalnio gatvėmis 1.3 km. Pasukite dešinėn į A. Stulginskio gatvę ir važiuokite 240 m, toliau pasukite dešinėn į Gedimino prospektą bei važiuokite tiesiai apie 400 m. Viešbutis Jūsų dešinėje.

Viešuoju transportu: važiuokite autobusu Nr. 1G arba Nr. 53 iki stotelės „Vinco Kudirkos aikštė”, išlipę pasukite kairėn į Gedimino prospektą ir eikite apie 1 min.

Automobilių stovėjimas Vilniaus mieste

Miesto centre automobilių stovėjimo vietos suskirstytos į 4 mokamas zonas. Kiekviena zona apmokestinama skirtingu tarifu. Raudonojoje – 1.50 €/val., geltonojoje 0.60 €/val. ir žaliojoje – 0.30 €/val. Rinkliava yra taikoma pirmadieniais – šeštadieniais, nuo 8.00 iki 22.00 valandos.
Mėlynoje zonoje automobilių stovėjimas apmokestinamas 2.50 €/val. visomis savaitės dienomis nuo 8.00 iki 24.00 valandos.

Automobilių stovėjimo vietos

Loading map...

Loading

Viešbučio svečių patogumui

Viešbučio svečiams siūlome savo automobilius palikti požeminėje stovėjimo aikštelė esančioje po Vinco Kudirkos aikšte už fiksuotą 15.00 € mokestį nakčiai (nuo 14:00 iki 12:00).
Papildomos laikas apmokęstinamas 1.20 € valandai.
Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė automobilio stovėjimo vietos rezervacija.

Navigacija

Koordinatės

GPS: N 54° 41′ 12.3468” E 25° 16′ 51.9924”