top of page
OOO_4379_edited.jpg

Room 12 | Lounge Restaurant

Room 12 | Lounge Restaurant - modernus ir elegantiškas restoranas, įsikūręs viešbutyje Congress Avenue. Restoranas atkreipia dėmesį savo išskirtiniu interjeru. Tik užėjus, Jus pasitinka elegantiški ir šiuolaikiški interjero sprendimai. Šilti spalvų tonai ir stilingi baldai suteikia modernumo pojūtį, tuo pačiu metu išlaikant jaukią atmosferą.

 

Restorano valgiarašytje rasite didelį pasirinkimą skanių patiekalų, kurie yra gaminami iš šviežių ir aukštos kokybės produktų. Virtuvės meistrai kuria unikalius ir išraiškingus patiekalus, kurie sudaro harmoningą derinį tarp skonio ir estetikos. Iš kruopščiai atrinktų gėrimų, kiekvienas svečias ras idealų gėrimą savo skoniui.

 

Restorano personalas draugiškas ir paslaugus, visuomet stengiamasi užtikrinti kiekvieno svečio komfortą ir malonų aptarnavimą. Jūsų patirtis čia bus prisiminimų verta, būtent dėl šilumos, dėmesio detalėms ir puikaus maisto bei gėrimų pasirinkimo.

 

Nesvarbu, ar tai romantiška vakarienė, šeimos šventė ar susitikimas su draugais, Room 12 | Lounge Restaurant yra puiki vieta pasimėgauti skaniu maistu, šiltu bendravimu ir puikia atmosfera.

Oysters on Ice

Susisiekite su mumis!

Dėkojame, netrukus atsakysime!

IMG_2691_edited.jpg
bottom of page